Canli Tv

Kanal D Canlı izle
Alternatif Yayınlar 1 2 Hata Bildir Işıkları Kapat

Kanal D Canlı izle

Kanal D,  Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Türkiye’de yayın yapmakta olan ulusal tv kanallarından bir tanesidir. Bütün Türkiye’ye yayın yapmakta olan ulusal televizyon kanalı, 2009 yılı itibariyle Türkiye’de en aşırı izlenen televizyon kanalı ünvanını elde etmiştir. Kanal D 16 Eylül 1993 Test yayını – 19 Aralık 1993’de ise Günlük yayın hayatına başlamıştır. Kanal D’nin genel yayın yönetmeni Deniz Arman spor müdürü İlker Yasindir. Kanal sloganı “Türkiye’nin Kanalı” şeklinde bilinmektedir. Kanalın Genel Merkezi Bağcılar, İstanbul’da bulunmaktakdır.

KANAL BİLGİLERİ
Yayın Türü
Ulusal
Sahibi
DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş.
Yayın merkezi
İstanbul
Telefon
0212 478 00 88
E-posta
izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
Uydu frekansı
Türksat 2A 11862Mhz Yatay 27500 5/6
YAYIN AKIŞI
Arama terimleri: , , ,

Kanal D Canlı izle İZLEYİCİ YORUMLARI

  • Facebook ile Yorum Yaz
  • Yorumlar(42)
  • Yorum Yaz

Kanal D Canlı izle Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Ümit ÖZÇELİK diyor ki:

    Ulan istanbul dizisini çok severek izliyorduk.Dizi internetten yayinlaninca da izlemeye devam ettik.Parali olan ilk bölümü de dün izledik.Sevdigimiz dizi için para veririz dedik. Fakat dizi
    nin son bölümleri 45 dakika olduğu için , izlerken dizide bazı şeylerin aksamaya başladığını hissettik.Kurgu zayıf kalıyor.Bu kadar geniş kadrolu bir dizide 45 dakika yetersiz.Dizideki olay anlatımları yarım kaliyor.Bence 45 dakikalık süre citkom gibi kadrosu az olan dizilere uygun.Bence dizi heyecanını kaybetmeden önce dizi süresini biraz uzatın.

1 7 8 9

Sponsorlu Bağlantılar